Надходять повідомлення про загибель Каддафі

Каддафі - загинув, стверджують в Лівії

Нові повідомлення стверджують, що полковник Каддафі загинув. Міністр інформації Лівії Махмуд Шаммам каже, що має підтвердження про смерть Каддафі від бійців, які бачили тіло полковника. За словами міністра, смерть Каддафі незабаром підтвердить прем’єр-міністр тимчасового уряду Лівії. Раніше, сказав міністр, повідомлення поширювалися “до того, як були на 100% підтверджені”, повідомляє BBC Ukrainian.

Телекомпания “Аль-Арабія” повідомила, що тіло Муаммара Каддафі прибуло в Місурату і найближчим часом журналісти телекомпанії отримають до нього доступ, передає Reuters.

16:05 Арабські супутникові телеканали повідомили, що в Сірті захоплено сина каддафі Мутассіма. Канал Аль-Арабія обіцяє показати кадри захопленого Мутассіма на підтвердження інформації представників НПР Лівії.

16:02 Перехідна влада Лівії каже, що полковник Каддафі помер – повідомляє AFP. Раніше про це повідомив Reuters. Однак підтверджень цих повідомлень немає. Всі вони надходять від представників нової лівійської адміністрації.

15:55 Агентство Reuters повідомило з посиланням на речника Національної перехідної ради Лівії Мохамеда Абделя Кафі, що захоплений у боях за Сірт полковник Каддафі помер від поранень і його тіло перевозять у секретне місце з міркувань безпеки. Інші представники НПР підтверджують, що полковника захоплено, але не коментують його фізичного стану.

15:50 Блок НАТО заявив, що перевіряє інформацію про захоплення в Лівії полковника Каддафі. У заяві альянсу сказано, що підтвердження може надійти нескоро.

“Ми перевіряємо та оцінюємо ситуацію”, – сказав речник альянсу. – Зрозуміло, що це дуже важлива подія, на підтвердження якої піде певний час. Якщо це правда, то це буде справді історичний день для Лівії”.

За непідтвердженими поки повідомленнями, полковника Каддафі захопили в Сірті пораненим чи навіть мертвим.

(час повідомлень – за Києвом)

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •