На заводі BMW почали збирати перші «трійки» шостого покоління

Нова трійка BMW

Німецький автомобільний концерн BMW розпочав виробництво нової моделі третьої серії. Вона надійде у продаж узимку. За даними компанії, «трійка» – найбільш популярний автомобіль преміум-класу у світі, повідомляє Deutsche Welle.

На головному заводі BMW в Мюнхені вже почали збирати перші «трійки» нового, шостого за історію існування серії, покоління. В автосалонах у Німеччині нова модель баварців з’явиться взимку – в середині лютого 2012.

Нова модель стала більшою за попередню. Представлений у Мюнхені класичний седан на 93 міліметри довший за нинішню версію. За задумом мюнхенських дизайнерів, це має зробити зовнішній вигляд автомобіля ще більш спортивним. Всередині машини її більші розміри відчують у першу чергу пасажири на задньому сидінні – місця стало відчутно більше.

Нова «трійка» BMW виглядає ще більш агресивною. Вони пов’язують це з формою фар, які тепер стали довшими і сягають «нирок» – невід’ємної частини будь-якого BMW. Самі «нирки» теж стали більш широкими. Багато оглядачів звертають увагу на те, що «трійка» тепер сильно схожа на свого «старшого брата» – представницький автомобіль BMW п’ятої серії.

За даними виробника, модель BMW 320d зі 163-сильним дизельним двигуном споживає 4,1 літри пального на 100 кілометрів шляху. Базова ціна цієї моделі на ринку ФРН – 35.350 євро.

BMW уперше пропонує нову «трійку» в трьох різних варіантах, або «лініях», як це офіційно називається: Sport Line, Luxury Line та Modern Line. Кожна з них, за даними виробника, підкреслює індивідуальні особливості моделі.

Серед інших новинок нової моделі – восьмиступенева автоматична коробка передач та кольоровий дисплей останнього покоління, що показує важливу для водія інформацію прямо на лобовому склі на рівні очей.

Значення «трійки» для BMW важко переоцінити. Саме цей автомобіль, розрахований на представників заможного середнього класу, приносить найбільші прибутки. За даними концерну, 2010 року було продано майже 400 тисяч «трійок» – це третина всього обороту концерну, що об’єднує окрім головного бренду BMW, наприклад, також британські марки Mini та Rolls Royce.

BMW стверджує, що його автомобілі третьої серії – найбільш популярне авто в преміум-сегменті в світі. Щоправда, у самій Німеччині «трійка» останнім часом здала позиції. На першому місці за числом проданих 2011 року автомобілів середнього класу в преміум-сегменті – головний конкурент «трійки» – Mercedes Benz C-Klasse.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •