МВС: підозрюваних в спробі прориву до будівлі АП у Києві заарештовано

МВС: підозрюваних в спробі прориву до будівлі АП у Києві заарештовано

МВС розслідує спробу захоплення будівлі Адміністрації президента
МВС розслідує спробу захоплення будівлі Адміністрації президента

Слідчі органи проводять досудове розслідування за фактами “вчинення мітингувальниками кримінальних правопорушень під час мирних зібрань”, повідомляється на сайті МВС.

Заступник начальника Головного слідчого управління (ГСУ) МВС України Олег Татаров повідомив, що за клопотанням слідчих і за рішенням Шевченківського районного суду міста Києва двох людей помістили під варту.

За його словами, один із учасників безпосередньо сприяв незаконному заволодінню транспортним засобом із застосуванням погроз. Він також керував групою осіб із доставки грейдера до місця вчинення кримінального правопорушення, і, навіть, дії своїх однодумців записував на відеокамеру.

“Другий активний учасник перебував за кермом трактора та скоював наїзд на працівників органів внутрішніх справ, тим самим загрожуючи їхньому здоров’ю та життю”, – додав заступник начальника ГСУ і підкреслив, що за клопотанням слідчих цим зловмисникам у Шевченківському районному суді міста Києва було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

“На даний час слідчі мають у своєму розпорядженні докази вини цих людей у вигляді показань свідків, потерпілих, вилучення речових доказів з місця події, чітких відеозаписів, на яких видно, хто і як на вулиці Банковій керував грейдером, і як здійснювалося це правопорушення”, – додав Олег Татаров.

Робота, за його словами, над встановленням організаторів, виконавців та координаторів громадського безладу проводитиметься й надалі.

Раніше стало відомо про затримання двох осіб, які намагалися потрапити в адміністрацію президента на бульдозері. Про це заявляв заступник генерального прокурора України Анатолій Пришко.

Пришко додав, що в організації заворушень у адміністрації президента підозрюють лідера організації “Братство” Дмитра Корчинського.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •