Молоді американці п’ють рідину для дезінфекції, як заміну традиційному алкоголю

Недоступний алкоголь молодь заміняє на рідини, що містять спирт

Надзвичайна популярність засобу для дезінфекції рук серед молодих американців пояснюється не тільки бажанням захиститися від мікробів. Лікарі виявляють небезпечний модний тренд – тінейджери п’ють таку рідину, використовуючи її як дешевий алкоголь, повідомляє сайт KTLA.com.

Не маючи доступу до традиційних алкогольних напоїв, молоді американці знайшли альтернативу – недорогі санітарні засоби для дезінфекції рук. Так, днями в одну з клінік Лос-Анжелесу доставили шість підлітків у стані алкогольного отруєння після того, як вони пили таку рідину.

Сайрус Ренган, консультант з токсикології Дитячої лікарні Лос-Анжелесу, пояснює, що молодим людям достатньо кількох ковтків такої рідини, яка містить 62% етилового спирту, щоб сп’яніти. На думку спеціаліста, існує небезпека поширення такої практики серед значної кількості молодих людей. Пляшку з дезінфектором легко купити в аптеці, а в інтернеті повно рецептів як виділити з такої рідини чистий алкоголь. Будь-хто може це зробити за допомогою невеликої кількості солі.

httpv://www.youtube.com/watch?v=GiXn5-g_NgY

Засіб для дезінфекції – лише один із способів замінити алкогольні напої. Свого часу набула популярності практика вживання сиропу від кашлю зі спиртом. Зараз найбільш винахідливі насичують алкоголем тампони та капають його в очі.

Американські лікарі радять батькам звернути увагу на те, які засоби гігієни, що містять спирт, використовуються в родині. Перевагу треба віддавати не гелям і рідинам, а пінним субстанціям, з яких складніше вилучити спирт, говорять фахівці. Необхідно слідкувати за тим, як активно використовуються такі засоби і за будь-яких умов вітається використання звичайного мила, а не сучасних активних речовин.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •