Мітт Ромні – лідер президентської гонки в США серед республіканців

Мітт Ромні - ймовірний кандидат від республіканців на виборах 2012 року

Мітт Ромні (Mitt Romney) збільшує свій відрив від конкурентів у президентській гонці 2012 серед кандидатів від Республіканської партії і вже майже половина його однопартійців очікують, що саме він буде кандидатом від республіканців.

28% республіканців підтримують колишнього губернатора Массачусетсу Ромні, що на 8% більше ніж підтримка його найближчого конкурента Германа Кейна (Herman Cain) – такі результати показало опитування Reuters, яке відбулося 10-11 листопада.

Ще один кандидат, Ньют Ґінґрич (Newt Gingrich), колишній спікер Палати представників Конгресу США, заручився підтримкою більш консервативно налаштованих виборців, які не в захваті від поміркованого Ромні, та став третім з 16% підтримки.

Н. Ґінґрич, який добре показав себе під час останніх дебатів, вважається другим ймовірним кандидатом на представництво Республіканської партії у боротьбі за Білий дім.

Але незалежно від особистої підтримки, майже половина республіканців очікують, що саме М. Ромні буде тим, хто опонуватиме від їхньої партії діючому президенту демократу Бараку Обамі на наступних президентських виборах у листопаді 2012 року.

Кампанія Г. Кейна постраждала від недавніх обвинувачень з боку чотирьох жінок у сексуальних домаганнях в минулому. Він відкидає ці звинувачення.

Губернатор Техасу Рік Перрі (Rick Perry) йде четвертим в опитуваннях з 12% підтримки, але провал на останніх дебатах, коли він не зміг пригадати ключових положень своєї програми, значно погіршив його шанси на успіх.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •