Microsoft близький до покупки Skype за 7-8 млрд. доларів

Skype користується популярністю у користувачів смартфонів

За інформацією видання WSJ, корпорація Microsoft близька до завершення угоди про придбання популярного сервісу відеоконференцій Skype за 7-8 млрд. доларів.

Експерти ринку розглядають таке рішення як надзвичайно агресивний крок Microsoft за всю 36-річну її історію, мета якого – грати ще більш помітну роль на ринку комунікацій, інформації та розваг.

Офіційне повідомлення про угоду очікується у вівторок вранці.

Представники Microsoft та Skype поки відмовляються коментувати цю інформацію для преси.

Компанія Skype була заснована у 2003 році двома програмістами. У 2011 році її послугами користуються більше ніж 650 млн. клієнтів по всьому світу, з яких – 8,8 млн платять за користування сервісами компанії. В 2005 році аукціон EBay купив Skype за 2,6 млрд. доларів, а через 4 роки продав 70% компанії Skype приватним інвесторам. Це дає можливість оцінити ринкову вартість Skype у 2.75 млрд. доларів.

Незважаючи на популярність, Skype поки не отримує прибутків. Минулий рік компанія закінчила зі збитками у 7 млн, а загальний борг сягнув 686 млн. доларів.

Skype, в першу чергу, приваблює користувачів можливістю здійснювати з мобільних пристроїв дешеві телефонні дзвінки через мережу інтернет, а не через традиційні телефонні мережі.

Раніше  повідомлялося, що придбати популярний інтернет-сервіс Skype або заснувати спільний бізнес з ним планували Google та соцмережа Facebook.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •