Мердоки можуть закрити британський таблоїд The Sun

Мердок-молодший запевняв що не знав про підслуховування

На слуханнях у справі британського таблоїду News Of The World Джеймс Мердок заявив, що найвідоміший таблоїд News Corp., The Sun, може бути також закритий через підозри у прослуховуванні. Про це повідомляє The Guardian.

Голова News International Джеймс Мердок нагадав, що минулого тижня за підозрою у підкупі поліцейських був заарештований Джеймі Пьятті, співробітник The Sun. Справа про підкуп поліції журналістами News International ведеться паралельно зі справою про прослуховування в News Of The World, повідомляє Lenta.ru.

У зв’язку з цим, Дж. Мердок зазначив, що не можна виключати того, що і видання The Sun буде закрито, якщо буде доведено причетність його співробітників до прослуховування чужих телефонів.

На слуханнях Дж. Мердок також заявив, що нічого не знав про масове прослуховування у виданні News Of The World, хоча співробітники стверджували протилежне. Том Уотсон, член парламентської комісії з розслідування справи про прослуховування, у відповідь на це назвав Мердока “єдиним босом мафії в історії, який не знає що управляє кримінальної імперією”.

Крім Sun, News International випускає газети The Times та The Sunday Times. Видавництву також належав таблоїд News Of The World, проте в липні 2011 року його було закрито у зв’язку із звинуваченнями співробітників газети у прослуховуванні телефонів приватних осіб. Щодо скандального таблоїду було розпочато публічне розслідування, в ході якого Дж. Мердок вже не раз поставав перед парламентською комісією.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •