Маргвелашвілі лідирує на виборах президента Грузії, голоси пораховано на понад 90% дільниць

Маргвелашвілі лідирує на виборах президента Грузії, голоси пораховано на понад 90% дільниць

Георгій Маргвелашвілі перемагає на виборах президента Грузії
Георгій Маргвелашвілі перемагає на виборах президента Грузії

Кандидат у президенти Грузії від правлячої коаліції “Грузинська мрія” Георгій Маргвелашвілі набирає на виборах 62,09%, а Давид Бакрадзе від “Єдиного національного руху” (партія Саакашвілі) – 21,09%.

Такі результати є попередньою інформацією з сайту ЦВК Грузії після обробки даних з 3404 дільниць (90,99%), повідомляє агентство Новости-Грузия.

Ніно Бурджанадзе від партії “Демократичний рух – Єдина Грузія”, згідно з цими даними, набирає 10,06%, повідомила прес-спікер Центрвиборчкому Грузії Ека Азарашвілі на брифінгу в понеділок, 28 жовтня.

Вибори президента Грузії відбулися, голосування пройшло мирно, заявила голова Центральної виборчої комісії Грузії Тамар Жванія журналістам вночі 28 жовтня.

“Вибори відбулися. Це був ще один успіх грузинського народу. Виборці змогли вільно висловити свою волю на виборчих дільницях і зафіксувати свій вибір”, – підкреслила Т. Жванія.

Президент Грузії Михаїл Саакашвілі визнав перемогу кандидата від коаліції “Грузинська мрія” Георгія Маргвелашвілі на президентських виборах.

“У Грузії відбулися вибори, і країна обрала нового президента. Я хочу подякувати всім виборцям, тому що всі вибори служать розвитку демократії і виборці сказали своє слово. Я хочу звернутися до всіх, хто незадоволений результатами: ми повинні поважати думку більшості”, – заявив Саакашвілі в телезверненні.

httpv://www.youtube.com/watch?v=-uon_YU3CWg

Прихильники правлячої коаліції “Грузинська мрія” увечері в неділю, після оголошення даних екзит-полів, вийшли на вулиці Тбілісі, святкуючи перемогу свого кандидата в президенти Георгія Маргвелашвілі.

Явка на виборах в Грузії склала 46,6%.
Президентські вибори відбулися в Грузії 27 жовтня.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •