Manchester City стали чемпіонами англійської Прем’єр-ліги

МанСіті - чемпіони Прем'єр-ліги 2011-2012 р

В карколомному матчі останнього туру турніру Прем’єр-ліги клуб Manchester City переміг вдома команду QPR з рахунком 3:2 і гарантував собі перше місце в сезоні 2011-2012 р.

До 90 хв матчу, маючи тотальну перевагу на полі, клуб з Манчестеру поступався гостям, які грали вдесятьох після вилучення гравця, з рахунком 1:2. Але напружена боротьба продовжувалася всі 5 доданих арбітром хвилин. І за три хвилини додаткового часу міщани змогли не тільки зрівняти рахунок, але і забити переможний гол, який зробив їх чемпіонами. Клуб, який тренує Роберто Мансіні, набрав таку ж кількість очок, як і земляки з Manchester United, але став першим за рахунок кращої різниці забитих та пропущених голів.

На 92-й хвилині Едін Джеко (Edin Dzeko), який вийшов на заміну, зрівняв рахунок, а вирішальний гол був забитий аргентинцем Серхіо Агуеро (Sergio Aguero) з подачі Маріо Баллотелі (Mario Balotelli), який також вийшов на заміну, на 94-й хвилині.