Луговий в Росії тепер потерпілий у справі про вбивство Литвиненка

А Луговий

У Росії слідчі органи порушили кримінальну справу за фактом замаху на вбивство Андрія Лугового, якого влада Великої Британії звинувачує в причетності до смерті колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка, який помер у лікарні в Лондоні 23 листопада 2006 року від отруєння полонієм-210.

«Це нова кримінальна справа. Її порушено стосовно невстановлених осіб за фактом замаху на вбивство Лугового, який у цій справі проходить як потерпілий “, – повідомив у середу« Інтерфаксу »джерело в правоохоронних органах, передає сайт Газета.ру. Іншими подробицями по суті порушеної справи джерело агентства не має.

На початку грудня 2006 року Генпрокуратурою було порушено кримінальну справу за фактом смерті О. Литвиненка і замаху на вбивство Дмитра Ковтуна. А. Луговий проходив по цій справі як свідок.

Влада Великої Британії вважає А. Лугового головним підозрюваним у справі про вбивство О. Литвиненка. У вересні цього року президент Дмитро Медведєв нагадав позицію російської влади, яка зводиться до того, що екстрадиція Лугового неможлива.

У ході розслідування кримінальної справи про вбивство екс-офіцера ФСБ О. Литвиненка підтвердився факт отруєння полонієм-210 депутата Андрія Лугового, повідомляє агентство РИА Новости.

Отруєння А. Лугового сталося в період його спілкування в жовтні – листопаді 2006 року в Лондоні з Литвиненком, повідомив в середу офіційний представник Слідчого комітету Володимир Маркін.

А. Луговий визнаний потерпілим в рамках кримінальної справи про вбивство Литвиненка і замаху на вбивство бізнесмена Дмитра Ковтуна, яку розслідує головне слідче управління, сказав В. Маркін.

Депутат А. Луговий висловив задоволення фактом того, що він тепер є потерпілим у цій страві.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •