Ліга Європи: Ворскла та Карпати зіграють з клубами Ірландії

Трофей Ліги Європи чекає на українців

Стали відомі всі учасники третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Полтавська «Ворскла», обігравши «Гленторан» за сумою двох матчів із загальним рахунком 5:0, у третьому кваліфікаційному раунді зустрінеться з ірландським клубом «Слайго Роверс». Перший матч відбудеться 28 липня у Полтаві, а у відповідь — 4 серпня у Слайго на північному заході Ірландії, повідомляє сайт DT.ua.

«Карпатам» у Суперники дістався клуб з Ірландії. «Сент-Патрікс» обіграв у другому раунді казахський «Шахтар» (3:2 за сумою двох матчів) і вийшов до третього раунду змагань на львівський клуб. Перший матч пройде у Львові 28 липня, а другий — в Дубліні 4 серпня.

Ліга Європи, 3-й кваліфікаційний раунд

(Першими вказані команди, які проводять перший матч вдома)

АЕК (Кіпр) – Млада (Чехія)

АЗ Алкмаар (Голландія) – Яблонець (Чехія)

Аланія (Росія) – Актобе (Казахстан)

Анортосіс (Кіпр) – Работнічки (Македонія)

Атлетіко (Іспанія) – Стрьомгодсет (Норвегія)

Бней Йехуда (Ізраїль) – Хельсинборг (Швеція)

Брюгге (Бельгія) – Карабах (Азербайджан)

Бурсаспор (Туреччина) – Гомель (Білорусь)

Вентспілс (Латвія) – Црвена Звезда (Сербія)

Ворскла (Україна) – Сліго Роверс (Ірландія)

Газіантепспор (Туреччина) – Легія (Польща)

Динамо Бухарест (Румунія) – Вараждін (Хорватія)

Діферданж 03 (Люксембург) – Олімпіакос Волос (Греція)

Железничар (Боснія і Герцеговина) – Маккабі Тель-Авів (Ізраїль)

Зальцбург (Австрія) – Сеніца (Словаччина)

Карпати (Україна) – Сент-Патрік (Ірландія)

КР Рейк’явік (Ісландія) – Динамо Тбілісі (Грузія)

Левскі (Болгарія) – Спартак Трнава (Словаччина)

Локомотив Софія (Болгарія) – Шльонськ (Польща)

Майнц (Німеччина) – Газ Метан (Румунія)

Мідт’юлланн (Данія) – Віторія Гімараєш (Португалія)

Насьонал (Португалія) – Хеккен (Швеція)

Олесунн (Норвегія) – Ельфсборг (Швеція)

Олімпі (Грузія) – Ренн (Франція)

Олімпія (Словенія) – Аустрія Відень (Австрія)

Омонія (Кіпр) – АДО Ден Гааг (Голландія)

Пакш (Угорщина) – Хартс (Шотландія)

ПАОК (Греція) – Волеренга (Норвегія)

Рід (Австрія) – Брьоннбю (Данія)

Сараєво (Боснія і Герцеговина) – Спарта (Чехія)

Спліт (Хорватія) – Фулхем (Англія)

Сток Сіті (Англія) – Хайдук (Хорватія)

Тун (Швейцарія) – Палермо (Італія)

Хапоель Тель-Авів (Ізраїль) – Вадуц (Ліхтенштейн)

Янг Бойз (Швейцарія) – Вестерло (Бельгія).

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •