Китайський ресторан, в якому клієнти самі обирають скільки платити, залишається збитковим

Довіра поки що не дозволяє заробити власникам ресторану
Довіра поки що не дозволяє власникам ресторану заробити

Китайський ресторан, в я кому клієнти самі обирають скільки платити за їжу, якщо платити взагалі, поки що не зміг заробити використовуючи подібну екзотичну бізнес-модель.

Ресторан “П’ять хлібів і дві рибини”, названий так на честь біблейської легенди про Ісуса, який нагодував п’ять тисяч людей, пропонує гарячі блюда і каву в одному з районів Фуджоу.  Заклад відкрив свої двері минулого серпня.

Ресторан відкрито 24 години на добу і він вже прославився своєю кухнею, яка включає рибні блюда та кілька унікальних блюд місцевої кухні з м’яса.

Відвідувачі мають самі помити за собою посуд, а потім заплатити за їжу стільки, скільки вважають за потрібне, або не платити взагалі, повідомляє агентство AFP.

Виявилося, що кожний п’ятий клієнт не платить, а ресторан за три місяці роботи втратив більше 40 тис доларів.

“Ці втрати не є безнадійними”, каже власник ресторану 50-річний Ліу Пенгфей в інтерв’ю державному виданню The Cina Daily.

За словами Ліу, власники, в першу чергу, зацікавлені “не стільки в грошах, скільки в довірі”. Але вимушені будуть відреагувати на збитковий баланс.

Тепер, той клієнт, який вирішив не платити, має пояснити, чому саме він відмовився.

“Хтось може сказати, що просто не має грошей. Добре, це – не проблема. Але не платити і не пояснити чому – це зовсім інше”, каже власник.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •