Київрада сьогодні затвердить Стратегію розвитку Києва до 2025 року

Стратегію розвитку Києва мають сьогодні затвердити

Київрада на сьогоднішньому засіданні затвердить Стратегію розвитку Києва до 2025 року. Про це на брифінгу повідомила секретар Київради Галина Герега, передає агентство УНН. Вона нагадала, що у червні цього року Київрада ухвалила проект стратегії за основу.

 

“Після цього документ був відправлений на громадське обговорення. КМДА протягом півроку проводила численні громадські слухання, круглі столи, під час яких надійшло понад 10 тис. пропозицій від киян, громадських організацій та інших зацікавлених осіб. Понад 30% пропозицій були включені до остаточної редакції документу”, – сказала Г.Герега.

“І сьогодні на пленарному засіданні буде розглянуто виважений документ, і я думаю, що його буде ухвалено”, – додала вона.

Розробка проекту Стратегії розвитку Києва до 2025 року ініційована Київською міською державною адміністрацією. Для реалізації проекту створено консорціум, до якого входять Фонд “Ефективне управління”, консалтингова компанія The Boston Consulting Group, Інститут економіки та прогнозування НАН України, Інститут демографії та соціальних досліджень НАН України, Центр Разумкова, НДІ соціально-економічного розвитку міста, Інститут генерального плану Києва.

В четвер вранці біля будівлі київської міської держадміністрації проходить мітинг протесту проти забудови історичних зон Києва.

Кілька десятків людей, обурених несправедливою приватизацією та розподілом землі в центрі Києва, тримають плакати з гаслами “Вимагаємо мораторію на земельний дерибан у Києві”, “Ми хочемо тонути в зелені, а не в брехні”.

За словами учасників акції, акцію проводять кілька громадських організацій, виступаючих проти невдалої, на їхню думку, стратегії розвитку Києва.

“Ми вважаємо, що реалізація цієї стратегії приведе до знищення зелених зон і багатьох історичних і культурних пам’яток у Києві”, – сказав журналістам один з учасників акції.

Учасників акції турбує будівництво в буферній зоні Софії Київської, що знаходиться під егідою ЮНЕСКО, повідомляє агентство РИА Новости.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •