Кримінальну “Газову справу” Юлії Тимошенко передали до суду

Справу Ю. Тимошенко передали до суду

Кримінальну справу проти екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, порушену з приводу підписання газових угод з Росією, передано до Печерського районного суду Києва.

Про це слідчий Олександр Нечвоглод проінформував захисника Ю. Тимошенко Сергія Власенка, повідомили в прес-службі “Батьківщини“.

16 червня було останнім днем ​​ознайомлення Ю. Тимошенко з матеріалами справи. Відповідно до вимог статей 218 та 221, Юлія Тимошенко та її захист мали право направити в прокуратуру відповідні клопотання. 16 червня С. Власенко зателефонував слідчому та повідомив, що готовий передати йому близько 50 клопотань про проведення додаткових слідчих дій, допитів, очних ставок та експертиз. Однак, за словами захисника, через відсутність слідчого на місці клопотання було надіслано поштою.

“Передання справи до суду сталося з черговим грубим порушенням Кримінально-процесуального кодексу. Відповідно до закону, перед складанням обвинувального висновку слідчий зобов’язаний розглянути всі клопотання, і тільки після цього приймати рішення – повернутися у стадію досудового слідства або складати висновок”, – заявив С. Власенко.

“Крім того, в будь-якому випадку починати писати висновок слідчий має право лише після того, як закінчився термін на ознайомлення зі справою. У даному випадку – з 17 червня. Це означає, щоб встигнути на 9:00 ранку до суду, пан Нечвоглод висновок писав вночі, що також є незаконним “, – підкреслив захисник Ю. Тимошенко.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •