Коли вбивали президента Джона Кеннеді, його охоронці страждали від похмілля

Коли вбивали президента Джона Кеннеді, його охоронці страждали від похмілля

Особисті охоронці президента Джона Кеннеді (John F. Kennedy) під час його вбивства могли бути у стані, який не дозволяв їм якісно виконати свою роботу та захистити його. До таких висновків дійшла Сьюзан Чівер (Susan Cheever) у своїй новій книзі “Drinking in America: Our Secret History.”

Офіцери секретної служби, наголошує Сьюзан Чівер, тобто, ті охоронці, що, зокрема, перебували у другій машині кортежу президента Кеннеді під час трагічного візиту до Далласу у 1963 році, напередодні випивали до самого ранку. Хтось до 2-3 години ночі, а хтось – до 4-5 години. Отже, ті, хто був безпосередньо відповідальними за збереження життя JFK і його дружини, були вранці замаху просто не в адекватній фізичній формі.Охоронці провели весь попередній день разом із президентом у містечку Форт Ворт (Fort Worth) і практично не мали можливості десь перекусити. Коли президент і перша леді відправилися спати, охоронці отримали можливість щось з’їсти і вийшли в місто на пошуки. Перше місце, куди вони завітали, був клуб журналістів Fort Worth Press Club, але вже було пізно і поїсти їм там не вдалося. Вони випили пива, кілька порцій віскі, а потім де-хто повернувся в готель, а інші продовжили випивати у іншому клубі – Cellar Coffee House.

Пізніше цей факт став відомий членам Комісії Воррена (Warren Commission), а сам суддя Ірл Воррен (Earl Warren) різко висловлювався про поведінку охоронців, не раз назвавши Cellar Coffee House “осередком хіппі”.

За інформацією автора розслідування, кілька офіцерів охорони пробули в Cellar Coffee House до п’ятої години ранку, а підйом був запланований на 8:48.

Отже, робить висновок Сьюзан Чівер, якщо ви розважаєтесь до п’ятої ранку та випиваєте на натщесерце, наступного дня ви не здатні прийти у необхідну форму ще досить довго. Цілком можливо, що на 12.30 охоронці президента були просто не в змозі діяти адекватно ситуації.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •