Ключові посади в уряді Лівії посіли командири армії повстанців

Прем‘єр-міністром став Абдель Рахім аль-Кіб

У Лівії прем’єр-міністр Абдель Рахім аль-Кіб оголосив новий склад кабінету міністрів, у якому дві ключові посади посіли колишні командири армії повстанців, повідомляє агентство УММА.

Міністром оборони Лівії став командир військового підрозділу міста Зінтан Осама Джуілі, бійці якого в суботу заарештували сина поваленого лівійського диктатора Муамара Каддафі – Сейфа аль-Іслама.

Посаду міністра внутрішніх справ Лівії зайняв Фавзі Абделал – командир загону колишніх повстанців з Місурати, які в жовтні вбили самого Муамара Каддафі.

Аль-Кіб – досвідчений дипломат, одразу після початку заворушень в Лівії закликав інших високопосадовців виступити проти Каддафі. Натомість його стара посада дісталася дипломатові з міста Дерна, що боролося проти режиму полковника.

Традиційне мусульманське суспільство отримало двох жінок у складі кабінету міністрів. Вони відповідатимуть за охорону здоров‘я та соціальну політику.

Раніше у вівторок головний прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено Окампо заявив, що син убитого лівійського диктатора може постати перед судом в Лівії.

Міжнародний кримінальний суд звинувачує заарештованих днями Сейфа аль-Іслама і колишнього главу лівійської розвідки Абдуллу ас-Сенуссі у злочинах проти людяності під час придушення антиурядового повстання в Лівії.

Раніше військовий командир лівійських повстанців 17 листопада заявив, що його війська можуть скинути новий уряд, якщо він не виконає вимог про входження повстанців до його складу.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •