Кінотеатри Москви відмовляються від показів фільму про Ходорковського

Кінотеатри Москви відмовляються від показів фільму про Ходорковського

Афіша фільму "Ходорковський"

Документальний фільм «Ходорковський» німецького режисера Кирила Туші з’явиться в Москві лише в одному кінотеатрі, всі інші в останній момент відмовилися від показів скандальної картини, незважаючи на узгоджені умови. Прокатники фільму шукають варіанти альтернативних показів фільму, розповіла сайту Газета.Ru представник офіційного дистриб’ютора картини в Росії проекту Kinoclub Ольга Паперна.

“Місяць тому у нас в Москві було сім майданчиків…і на сьогоднішній день у нас в Москві залишився тільки один кінотеатр “Ельдар”, – розповіла О. Паперна.

У приватних кінотеатрах, додає вона, як і раніше припускають, що документальний фільм про Ходорковського вийде на екрани, але вирішиться це тільки після виборів. Власники кінотеатрів пояснюють затримку тим, що вони хочуть спочатку подивитися, чи буде користуватися попитом цей фільм у московському “Ельдарі” і в регіонах.

Як підкреслює Паперна, з юридичної точки зору підстав для відмови в прокаті немає – прокатне посвідчення на фільм отримано.

Прем’єра фільму «Ходорковський» відбулася на 61-му Берлінському фестивалі. Причому напередодні першого показу невідомі зламали офіс режисера Кирила Туші і знищили деякі кіноматеріали. У режисера збереглася копія фільму, яка і була показана на фестивалі.

Трейлер фільму:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ohl6ryB213A

 

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •