Карпати та Ворскла вийшли у наступний раунд Ліги Європи

Карпати чекають на чергового суперника в Лізі Європи

4 серпня, в другому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи  в Дубліні місцевий клуб “Сент-Патрікс” поступився львівським “Карпатам” з рахунком 1:3.

Карпати забили першими. На 21-й хвилині відкрив рахунок Сергій Зеньов. Бомбардир “Карпат” вийшов один на один з голкіпером і пробив в упор 0-1. На 57-й хвилині ірландці зрівняли рахунок, а на 65-й хв львів’яни знову вийшли вперед. Худоб’як поцілив у дев’ятку 1-2.

На 83-й хв “Карпати” закріпили перевагу коли першим на добивання встиг Ощипко – 1-3.

Перший матч у Львові закінчився з рахунком 2-0 на користь “Карпат”.

Львівський клуб Карпати вийшов у наступний раунд Ліги Європи.

Полтавська “Ворскла” також здолала свого суперника з Ірландії. Після домашньої нульової нічиєї, полтавчани забили в гостях два сухі голи клубу “Слайго Роверс” і забезпечили собі місце у турнірі Ліги Європи.