Камерон визнав помилкою призначення прес-секретарем редактора News of the World

Камерон визнав помилкою призначення прес-секретарем редактора News of the World

Девід Камерон відповідав на запитання щодо скандалу з прослуховуванням телефонів

Прем’єр-міністр Великої Британії Девід Камерон (David Cameron) виголосив під час позачергового засідання Парламенту промову, яку деякі оглядачі вже назвали “зухвалою”, в якій визнав помилкою призначення колишнього редактора тижневика News of the World Енді Коулсона (Andy Coulson) на посаду відповідального за зв’язки з пресою.

“Ви живете і ви вчитеся. І повірте мені, я навчився з цієї ситуації”, сказав прем’єр-міністр, повідомляє газета The Daily Telegraph.

В той же час, Д.Камерон дав високу оцінку роботі Е. Коулсона. “Я дотримуюся старого принципу – той невинний, чию вину не доведено”, заявив також Д.Камерон. Цей фрагмент виступу на відео:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Xn5FcSpAcao

Д.Камерон відмовлявся від чіткої відповіді щодо купівлі супутникового оператора BSkyB, кілька раз повторюючи, що “не вів недоречних розмов” з керівництвом компанії News Corp щодо цього. Депутати-лейбористи були незадоволені такою відповіддю прем’єр-міністра. Один з них питав: “а що тоді вважати доречною розмовою?”

Прем’єр-міністр нагадав, що скандал з прослуховуванням телефонів приватних осіб розпочався у 2007 році, коли при владі були Лейбористи і саме вони започаткували традицію близького спілкування з пресою.

Руперт Мердок раніше традиційно підтримував Лейбористів, але перед останніми виборами висловився на підтримку Консервативної партії.

Повний виступ прем’єр-міністра Великої Британії Д. Камерона у Парламенті:

httpv://www.youtube.com/watch?v=8IqrTG6ihes

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •