Кабмін уточнив хто входить до складу малозабезпеченої сім’ї

Кабінет міністрів України

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також уточнив перелік осіб, які входять до складу малозабезпеченої сім’ї. Про це УНН повідомили в прес-службі КМУ.

Законом України “Про внесення змін до деяких законів України щодо надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та інвалідам” передбачено збільшення розміру рівня забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги для кожної дитини-інваліда, яка входить до складу малозабезпеченої сім’ї, з 10 до 20 відсотків.

Крім того, уточнюється перелік осіб, які входять до складу малозабезпеченої сім’ї. Так, до складу сім’ї включено дітей, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних, вищих навчальних закладах І-IV рівнів акредитації до досягнення двадцяти трьох років і не мають власних сімей, незалежно від місця проживання (перебування) або реєстрації.

У зв’язку із цими уточненнями у Законі Уряд і вніс необхідні зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

За інформацією Мінсоцполітики, підвищення розміру рівня забезпечення прожиткового мінімуму для призначення допомоги з 10 до 20 відсотків потребуватиме у 2011 році додатково 270 тис. грн., які будуть профінансовані в межах видатків, врахованих у державному бюджеті на зазначену мету в сумі 1,6 млрд гривень.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •