Іспанія спрощує легалізацію для мігрантів-підприємців з-за меж Євросоюзу

Іспанія запрошує підприємців до себе
Іспанія запрошує підприємців до себе

Іспанія спрощує умови для роботи в країні підприємців з інших країн.

Зростання рівня безробіття в країні, який вже перевищив 25% від працездатного населення, змусило уряд прем’єра Маріано Рахоя вдатися до ухвалення нового закону, що регулює підприємництво і міжнародну практику в цій сфері.

Найвигідніші умови запропоновано молодим підприємцям у віці до 30 років. Вони отримають доступ до соціальної підтримки для безробітних, податкові канікули та спрощену систему сплати внеску соціального страхування – простий щомісячний платіж у 50 Євро.

Радикальні зміни також поширюються на раніше забюрократизовану сферу дозволів для міжнародних інвесторів та підприємців.

“Новий закон – це радикальний прорив з точки зору надання державної підтримки стартапам та новому бізнесу. Спрощується міграційна політика для іноземців, які хочуть відкрити в Іспанії свій бізнес”, коментує зміни в законодавстві директор агентства з економічного розвитку Madrid Emprende.

За новими правилами підприємці із-за меж Євросоюзу можуть за спрощеною і прискореною процедурою отримати однорічну візу на право проживання в Іспанії.

В країні дуже зацікавлені в тому, щоб іноземці працювали не тільки в двох традиційних сферах – вивчення англійської мови і туризм, а розширювали спектр своїх ініціатив.

“Коли я розпочав бізнес, потрібно було внести лише мінімальний депозит у 3 тис євро, щоб відкрити компанію з обмеженою відповідальністю”, розповідає один з підприємців.

Де-який час тому про нові привабливі умови для іноземних підприємців та фрілансерів оголосив уряд Нідерландів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •