Інтернет-видання The Huffington Post запустило британську версію

Аріанна Гаффінгтон повернулася в країну де виросла та вчилася

Відоме американське інтернет-видання The Huffington Post (“HuffPost”) запустило вчора британську версію – The Huffington Post UK (www.huffingtonpost.co.uk).

Видання відрізняється від інших онлайнових видань особливою комбінацією оригінальних репортажів, агрегації новин з інших джерел, розвиненої системи коментування статей, глибокої інтеграції з соціальними мережами та популярної платформи для блогерів.

Команду редакторів, яка готувала проект до запуску, очолює головний редактор Карла Бузазі (Carla Buzasi).

До штату нового проекту увійшли також політичний редактор Кріс Вімпрес (Chris Wimpress), який раніше працював кореспондентом на BBC Radio 4; редактор новин Жак Хед (Jacqui Head), колишній онлайн-журналіст телеканалу Al-Jazeera; редактор Каролін Фрост (Caroline Frost), яка займалася мистецтвом на BBC News.

Шеф-редактором (Editor-at-Large) сайту стала Леді Лінн Форестер де Ротшильд (Lady Lynn Forester de Rothschild), яка є генеральним деректором E.L. Rothschild та членом ради директорів таких компаній як Estee Lauder та The Economist Group.

Американське видання The Huffington Post (US) було засновано в травні 2005 року та стало впливовим гравцем на ринку новин в інтернеті, за яким закріпилася назва “The Internet Newspaper”. Сайт відвідують 36 млн. читачів і нещодавно він обійшов за популярністю сайт газети New York Times та став найбільшою онлайновою газетою світу.

Спів-засновник проекту та його головний ідеолог Аріанна Гаффінгтон (Arianna Huffington), яка займає пост президента та головного редактора AOL Huffington Post Media Group, повідомила, що компанія бачить HuffPost UK виданням, яке поєднало в собі краще з нових медіа (миттєвість, прозорість, інтерактивність) та краще з традиційних медіа (перевірку фактів, точність, відвертість та здатність розповісти історію).

Серед тих, хто має свої блоги на HuffPost є Барак Обама, Мадлен Олбрайт, Гіларі Клінтон, Наталі Портман, Джордж Клуні, Скарлетт Йоханссон та інши відомі люди.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •