Гвардія фронту, сформованого Партією регіонів “зачищатиме” українську землю

Оголошено зачистку української землі
Оголошено зачистку української землі

Керівництво Партії регіонів ухвалило рішення про створення всеукраїнського громадського союзу “Український фронт”.

Пропозицію про створення організації було висунуто на позачерговому Всеукраїнському зльоті керівників первинних організацій партії. Автором ініціативи виступив глава правління “Союзу ветеранів Афганістану” Володимир Рижков.

“Наш фронт почне зачищати і очищати українську землю від тих, хто прийшов сюди з окупаційними планами”, – заявив голова харківської обласної організації Партії регіонів, голова харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

Михайло Добкін
Михайло Добкін

Він підкреслив, що “Український фронт” хоче брати участь в переговорах опозиції і влади щодо врегулювання кризи в Україні. Іншим завданням даної організації був названий “прорив інформаційної блокади”, в якій, на думку організаторів Фронту, виявилися ті, хто не підтримує Майдан.

Крім того, “Український фронт” планує сформувати народну гвардію з числа козаків, учасників локальних війн і спортивних об’єднань. Очікується, що перший набір у гвардію відбудеться в харківському Палаці спорту в суботу ввечері.

Голова Харківської обласної організації Комуністичної партії України Алла Александровська підкреслила, що сьогодні основне завдання влади – збереження єдиної України і перемога над фашизмом. І тому Комуністична партія підтримує ідею створення “Українського фронту”.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •