Генетики: половина британців є німцями

Англія готується перемогти Німеччину у 1966 році

Британська газета The Daily Mail закликає британців забути про дві світові війни та чемпіонат світу з футболу 1966 року. Вчені-генетики виявили, що 50% британців є насправді німцями.

Стародавні німці прибули на Британські острови та висадилися на берег поблизу сучасного графства Кент біля 410 року. Їх було біля 200 тисяч. З тієї пори гени двох народів змішалися.

Ці факти відомі всім, хто вивчав історію в школі. Але тільки зараз генетики оцінили ступінь, до якого стародавні німці вплинули на суміш рас на території сучасної Британії. Виявилося, що до половини всього місцевого населення мають у своїх венах німецьку кров.

Біологи Лондонського університету певний час вивчали один із характерних сегментів Y-хромосоми, який є у майже всіх чоловіків Данії та північної Німеччини. Виявилося, що цей сегмент зустрічається дуже часто і у британців.

Аналіз зубної емалі та кісток взятих із Англо-Саксонських поховань підтвердили знайдені закономірності.

В Німеччині цю новину сприйняли зі стриманою втіхою.  “Немає сенсу заперечувати цей факт”, пише журнал Der Spiegel. “Зрозуміло, що нація, яка найменше симпатизує німцям, сама походить від тих, кого називає Krauts”, пише видання.

Англи, що прибули на острови з півдня Данії, та Сакси з теперішньої Німеччини витіснили Бритів на північ, у Корнуол, та в Уельс, але через кілька століть самі відчули на собі силу завойовників. Спочатку вікінгів зі Скандинавії, а потім норманів, які прибули до Британії в 1066 році.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •