Хакери з групи Lulz Security оголосили про саморозпуск

Хакери вирішили дати спокій світові

Хакерське угруповання Lulz Security, що протягом останніх 50 днів наганяло жах своїми зухвалими нападами на веб-сайти державних відомств, приватних компаній та корпорацій і навіть спецслужб, оголосило про свій саморозпуск.

Вони атакували комп’ютери ЦРУ, американського Сенату, британської поліції, концерну Sony, викладали в мережі особисті дані інтернет-користувачів. Потужне угруповання кіберанархістів упродовж останніх двох місяців регулярно привертало до себе увагу у всьому світі.

Варто додати, що за свої дії LulzSec потрапила під шквал різкої критики навіть в хакерському середовищі. А детективи з різних країн почали справжнє полювання на кіберхуліганів. За припущеннями, команда складається з активістів з різних країн. Їхній інтернет-сайт зареєстровано на Багамах.

У заяві угруповання, поширеній в інтернеті зазначається: «Упродовж останніх 50-ти днів ми турбували і компрометували концерни, уряди, а часто навіть звичайне населення, просто тому, що ми це можемо. Але тепер настав час побажати гарної дороги». Конкретної причини припинення хакерської діяльності гурту з шести людей названо не було. Раніше вони весь час наголошували, що не мають жодної кримінальної мети, а просто розважаються та демонструють наскільки важливими є питання безпеки.

Серед останніх витівок команди – поширення конфіденційної інформації компаній AOL та AT&T, а також онлайн-магазину НАТО. Альянс у п’ятницю повідомив про втручання в роботу свого сервера.

«Наш 50-денний хрестовий похід завершено, тепер ми повинні відчалити у далечінь», – написали хакери, які своїм логотипом обрали стилізоване зображення корабля. Водночас вони закликали інших хакерів продовжувати їхню справу, розкриваючи людям очі на важливість безпеки у мережі.

(за матеріалами Deutsche Welle)

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •