Хакери оприлюднили листування одного з регіональних офісів партії УДАР

Хакери вже ламали поштову скриньку Віталія Кличка
Хакери вже ламали поштову скриньку Віталія Кличка

Невідомі, що зараховують себе до хакерського угруповання Anonymous Україна заявили, що їм вдалося зламати електронну пошту регіонального офісу партії «Удар». Хакери виклали листування на декілька популярних файлообмінників.

За їхньою заявою, там міститься інформація про те, як команда Кличка поливає брудом своїх же опонентів у боротьбі за владу.

За словами хакерів, вони є справжніми патріотами України і продовжуватимуть наносити удари по «веб-ресурсам західних найманців і фашистів, які намагаються ввергнути Україну в хаос». У двох архівах об’ємом 11 і 130 мегабайт міститься близько трьох сотень листів з партійною листуванням Чернівецької обласної організації «УДАРу». Здебільшого там містяться стандартні вказівки від центрального штабу, але є й кілька примітних документів.

Наприклад, в одному з листів йдеться про те, що на чергове «Народне віче» необхідно запросити представників ЛГБТ-спільноти і забезпечити їх відповідною атрибутикою. Інше повідомлення містить вказівку організувати SMS-розсилку депутатам-регіоналам і співробітникам правоохоронних органів із закликом перейти «на бік народу». Втім, не виключено, що всі вищеописані листи – підробка, і хакери були найняті іншими політсилами для дискредитації Віталія Кличка і його політичної сили.

(за матеріалами ain.ua)

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •