Google запускає власний онлайн-магазин музики

З'явилися перші скріншоти нового сервісу

Компанія Google у середу, 16 листопада, планує відкрити власний музичний інтернет-магазин – Google Music Store. Новинка від Google має скласти конкуренцію аналогічному сервісу iTunes від Apple.

За інформацією впливового економічного видання The Wall Street Journal, у новому музичному інтернет-магазині від Google продаватимуться композиції, авторські права на які належать Sony Music Entertainment, Universal Music Group та EMI Music. З четвертим найбільшим музичним лейблом – Warner Music – компанії Google досі не вдалося укласти угоду, переговори тривають, повідомляє Deutsche Welle. Прес-служба Google не коментує цю інформацію.

Більшість оглядачів ринку технологій упевнені, що відкриттям нового магазину Google прагне скласти пряму конкуренцію аналогічному сервісу iTunes від компанії Apple, який існує з 2003-го року. Раніше Google неодноразово заявляла про наміри посилити свої позиції на ринку аудіо й відео розваг, серед іншого, й у царині платного цифрового телебачення.

Очікується, що треки в музичному магазині Google коштуватимуть від 99 центів до 1 долара 29 центів, а після покупки користувачі зможуть ділитися композиціями зі своїми друзями у соціальній мережі Google +. Крім того, завантажувати пісні з нового магазину зможуть й користувачі смартфонів на яких встановлена операційна система Android. Можливо що новий сервіс пропонуватиме одну пісню щодня безкоштовно – Free Song of the Day.

Джерела видання додали, що музичний інтернет-магазин Google не спричинить значних змін на сервісі Google Music, який перебуває в стадії бета-тестування. Зараз він доступний лише у США.

Музичним сервісам від Google доведеться конкурувати не лише з піратськими сайтами та сторінками з онлайн-прослуховуванням пісень, але й з аналогічними сервісами компаній Amazon й Apple. При цьому Apple має серйозну перевагу з поміж усіх музичних магазинів – на відміну від конкурентів, вона уклала угоди з усіма чотирма найбільшими музичними лейблами, включаючи Warner Music.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •