Google тестує власну соціальну мережу Google+ Project

Google тестує власну соціальну мережу Google+ Project

Google готовий до війни з Facebook

У Google+ користувачі розподіляються за «колами»: наприклад, родичі, колеги, однокласники тощо, повідомляє сайт DT.ua.

Налаштування приватності існують для кожного кола окремо. Є функція надсилання повідомлення всім користувачам, що входять до одного і того самого «кола».

Інтерфейс нової соціальної мережі

У соціальній мережі передбачено відеочат, спілкуватися в якому можуть декілька користувачів одночасно (у російськомовній версії ця функція називається «ВидеоВстречи»). У головному вікні чату відображається картинка з веб-камери того користувача, який говорить у даний момент.

Користувач Google+ в налаштуваннях соцмережі може перерахувати свої інтереси. Після цього у стрічці оновлень він буде бачити посилання на тематичні статті та відеоролики.

Google випустить мобільні додатки для роботи з соціальною мережею. Програма для платформи Android вже доступна в магазині Android Market, а програма для iPhone, iPod touch і iPad вийде пізніше. Фотографії або відеоролики, зняті на камеру апарату, користувач відразу ж може завантажити на свою сторінку в Google+.

Google+ поки працює в режимі бета-версії. Зареєструватися в соцмережі можна лише за запрошеннями. Сервіс доступний більш ніж 40 мовами, у тому числі і російською.

Google+ – не перший «соціальний» проект Google. У 2004 році компанія запустила соцмережу Orkut, яка отримала популярність лише в окремих країнах, а в 2010 році представила інструмент Google Buzz для обміну інформацією через поштовий сервіс Google Mail.

Відео:

httpv://www.youtube.com/watch?v=xwnJ5Bl4kLI

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •