Ґеерт Вілдерс: іслам загрожує свободі Заходу

Ґеерт Вілдерс - лідер Партії Свободи з Нідерландів

Присутність мусульман в Канаді загрожує свободам та демократії в країні і тільки припинення іміграції з ісламських країн може зупинити культурний занепад, вважає скандально відомий голандський політик Ґеерт Вілдерс який виступав в понеділок ввечері в Торонто, повідомляє газета National Post.

“Наша західна культура набагато більш розвинена ніж ісламська”, казав Ґ. Вілдерс аудиторії, що вщент заповнила зал. “І якщо ми усвідомимо це, ми зможемо врятувати нашу цивілізацію”, додав він.

Зустріч проходила у Канадському християнському коледжі (Canadian Christian College) в пвнічній частині Торонто і була другою зупинкою Вілдерса під час його триденного турне Канадою.  Спонсором поїздки виступила організація International Free Press Society.

Лідер Партії Свободи, третьої за представництвом партії у парламенті Нідерландів, Вілдерс відомий своєю бескомпромісною позицією щодо ісламу. Через свої погляди він змушений останні 7 років користуватися цілодобовою персональною охороною.

У виступі в понеділок, Вілдерс наголосив, що мусульманська іміграція в Європу змінила на континенті соціальний та політичний ландшафт. Ісламське лоббі, що набирає силу, веде до поширення випадків приниження християн, поширенню полігамії, і зростання мусульманської діаспори в Канаді викличе тут подібні проблеми.

Погляди Вілдерса базуються на тому, що Коран закликає до насильства, що поміркований Іслам неможливий і, відкриваючи свої кордони для мусульманської іміграції, західні країни готують підгрунтя для власної ісламізації.

“Нам потрібен дух спротиву до цього зла”, – каже він, – “це наш моральний обов’язок”.

Поруч із будинком коледжу група із 10 осіб тим часом протестувала проти заходу.

Директор Північно-Американського мусульманського фонду Фарук Хан був шокований тим, що Вілдерсу дозволили в’їхати в країну.  На його думку, погляди Вілдерса – це політичний порядок денний ультра-правих сил, які бажають створити атмосферу, яка змусить мусульман залишати Захід.

Саме через такі заходи, як застріч в коледжі з Вілдерсом, мусульмани Канади відчувають себе на узбіччі соціального життя, і це штовхає молоде покоління на шлях радикалізації, вважає Ф. Хан.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •