Forbes оприлюднив черговий рейтинг найбагатших пар серед знаменитостей

Зіркова пара Голівуду тільки третя в рейтингу Forbes

Журнал Forbes оприлюднив черговий щорічний рейтинг відомих пар з найбільшим спільним доходом.

Перше місце в рейтингу найбільш заможних пар посіли Жізель Бундхен (Gisele Bundchen) і Том Бреді (Tom Brady), повідомляє агентство УНН. 31-річна модель родом з Бразилії і її чоловік, 34-річний гравець в американський футбол, за рік спільно заробили 76 мільйонів доларів. Вклад Ж. Бундхен до родинного бюджету склав 45 мільйонів доларів.

Пара No 1 - Жізель Бундхен і Том Бреді

На другій сходинці рейтингу 2011 року опинилися співачка Бейонсе Ноулз (Beyonce Knowles) і її чоловік, репер JAY-Z (справжнє ім’я – Шон Корі Картер). Пара за рік заробила 71 мільйон доларів, причому доходи розподілилися практично 50 на 50 – JAY-Z випередив дружину лише на мільйон доларів.

Найвідоміша пара Голлівуду – Бред Пітт (Brad Pitt) і Анджеліна Джолі (Angelina Jolie) – спільно заробили за рік 50 мільйонів доларів і посіла третє місце. Більше половини сукупного доходу – 30 мільйонів доларів – забезпечила дружина.

На четвертому місці в рейтингу найбагатших пар – футболіст Девід Бекхем (David Beckham) з дружиною Вікторією. Спільний дохід родини Бекхемів Forbes оцінив у 45 мільйонів доларів, з яких 40 мільйонів заробив Девід, і лише п’ять мільйонів – Вікторія, що перекваліфікувалася із співачок в модельєри.

Замикають п’ятірку відомих пар з найбільшими доходами виконавці головних ролей в кіносазі “Сутінки” – Роберт Паттінсон (Robert Pattinson) і Крістен Стюарт (Kristen Stewart). Актори, за підрахунками Forbes, заробили за рік по 20 мільйонів доларів кожен.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •