Financial Times: свист в Олімпійському – нечуване приниження для Путіна

Путін не очікував такої реакції...

Свист і гул під час недільного виступу Володимира Путіна в спорткомплексі «Олімпійський» став «нечуваним приниженням для людини, яка, як очікується, займе президентський пост в наступному році”, пише Financial Times.

Російський прем’єр відвідав бій чемпіона світу зі змішаних єдиноборств Федора Ємельяненко з американцем Джеффом Монсоном, пише російська газета Ведомости. Після перемоги Ємельяненко Путін вийшов на ринг, щоб виголосити промову. Але трибуни зустріли його свистом і гулом. На запису шум часом настільки сильний, що майже заглушає промову прем’єра. Виступ Путіна транслювався в прямому ефірі каналу «Росія-2″.

Коментуючи цей інцидент, Financial Times пише, що, якщо політики на Заході давно звикли до опонентів, то Путін дуже рідко опиняється в ситуації масового невдоволення. Багато росіян негативно сприйняли вересневе рішення Путіна знову очолити країну, в чому вони побачили першу ознаку формування нового культу особи в Кремлі, відзначає газета.

На думку видання, недільна поява Путіна на рингу була, цілком очевидно, спрямована на підтримку іміджу мачо у Путіна. Однак результат виявився протилежним: виступ продемонстрував, наскільки поширеною в суспільстві стала критика режиму. «Путін намагався підвищити популярність “Єдиної Росії ” на прийдешніх парламентських виборах 4 грудня, проте видовище показало збільшення прірви між режимом і людьми», – пише Financial Times.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •