Філіп Жільбер виграв перший етап велогонки “Тур де Франс”

Філіп Жільбер виграв перший етап Тур де Франс 2011

Бельгійський велогонщик Філіп Жільбер (Philippe Gilbert) з команди Omega Pharma-Lotto виграв перший етап велогонки Тур де Франс (Tour de France) у Mont des Allouettes.

Альберто Контадор (Alberto Contador), який захищає титул чемпіона, затримався у завалі за вісім кілометрів до фінішу і програв лідеру 1 хвилину 21 секунду.

За один кілометр до фінішу Ф. Жільбер прискорився та відірвався від основної групи.

Австралієць Кадел Еванс (Cadel Evans) з BMC Racing протримався всю гонку серед лідерів та фінішував другим з відривом у 2 секунди від лідера. Перший серед основної групи спортсменів на фініші був норвежець Тор Гушовд (Thor Hushovd) з команди Garmin-Cervelo, який став на першому етапі третім з відставанням від лідера у 6 секунд.