Femen провели акцію поблизу помешкання Стросс-Кана у Парижі

Під час акції (фото - animalnewyork.com)

Активістки українського руху Femen провели акцію протесту поблизу помешкання Домініка Стросс-Кана (Dominique Strauss-Kahn) у Парижі.

Вдягнені у однострої готельних покоївок дівчата з відрами та іншим приладдям для прибирання показали свої груди та інші частини тіла, натякаючи на нещодавні звинувачення на адресу французького банкіра та політика у зґвалтуванні працівниці готелю Нью-Йорка, передає телеканал Euronews. Відомо, що всі звинувачення з Д. Стросс-Кана в суді були зняті.

Поліція тихенько чекала на закінчення перформансу (фото - mizozo.com)

Як повідомляє сайт animalnewyork.com, французька поліція спокійно спостерігала за акцією українок і навіть підтримувала їх. Акція відбулася під гаслом “La France, sors, déshabille-toi et gagne!” (Франція, виходь, роздягайся та перемагай!), передає сайт mizozo.com.

“Ми вважаємо, що у Франції, чоловік, який має гроші і владу, може не зважати на закон. Ми приїхали з України до Франції, щоб підтримати французьких жінок, щоб сказати – ми разом з ними і ми боротимемося проти таких божевільних як Стросс-Канн”, – сказала одна з активісток руху Інна Шевченко.

У повідомленні Euronews говориться про те, що українки мають намір вирушити також до Італії. Там активістки Femen планують зустрітися з колишньою порно-зіркою та депутатом парламенту Чіччоліною, а також висловити претензії Папі Римському та прем‘єр-міністрові Сильвіо Берлусконі.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •