Facebook заблокував профайл Марка Цукерберґа

У світі досить місця для кількох Цукерберґів

Марк Цукерберґ – це ім’я юриста з міста Індіанаполіс, який займається справами про банкрутство. На його біду, він повний тезка із засновником соціальної мережі Facebook, також Марком Цукерберґом. За повідомленням сайту WishTV, наслідком цього збігу стало блокування і видалення профайлу Марка-юриста у мережі, яку заснував інший Марк.

У мережі Facebook видалення профайлу іншого Цукерберґа пояснили тим, що його власник зареєструвався під чужим ім’ям, тобто стався випадок “false identity”, що є серйозним порушенням правил користування мережею.

Юрист – відомий фахівець у питаннях персональних банкрутств, написав кілька книжок на професійні теми і володіє сайтом IamMarkZuckerberg.com, на якому змушений пояснювати всім, що у світі є місце для кількох Цукерберґів.

Пробеми з мережею почалися одразу, бо два роки тому він навіть не зміг зареєструватися без того, щоб не надати купу паперів, що підтвердили його прізвище і факт того, що компанія носить його ім’я.

Менш-відомий Цукерберґ потім отримував сотні запитів та пропозицій від тих, хто вважав його одним із засновників найбільшої у світі соціальної мережі. “Невідомі люди дякували мені за те, що завдяки Facebook вони знайшли своїх родичів, а потім просили у мене трохи грошей на квиток, щоб їх відвідати”, розповідає Марк.

І ось після двох років користування мережею, минулого тижня, його профайл було видалено. Скоріше за все, це зроблено не навмисно, вважає Марк. Він сподівається що проблема вирішиться, але визнає, що йому дуже непросто спілкуватися з будь ким із працівників компанії свого тезки.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •