Марк Цукерберг відповів на запитання євродепутатів, які не проти розділити Facebook

Засновник Facebook Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) взяв участь у зустрічі в Брюсселі з депутатами Європарламенту.

Таким чином він закінчив серію розмов з політиками різних країн, яку в медіа назвали вже “Facebook apology tour“.

Цукерберг у Європарламенті

Під час розмови у Брюсселі, М. Цукерберг дотримувався того ж “конспекту”, який раніше використовував під час слухань у Конгресі США у Вашингтоні. Його вступна промова у Брюсселі була фактично повторенням його слів, які всі чули минулого разу. Він визнав проблеми з витоком приватних даних та вибачився за це.

Проте, формат зустрічі був інший. Цукерберг спочатку вислухав всі запитання від європарламентарів, по одному від учасника розмови, в потім отримав час на відповідь на всі одразу. Фактично він вибрав із усіх запитань ті, які здалися йому цікавішими і до яких він готувався.

Про рівень дискусії можна судити з того, що один з євродепутатів запитав, чи хоче містер Цукерберг, щоб його пам’ятали з такою ж повагою, як Стіва Джобса чи Біла Гейтса, або як того, хто зруйнував демократію. Інший депутат поцікавився, чи не настав час для того, щоб розділити Facebook, тому що компанія має “too much power”.

В ЄС з ентузіазмом підтримують пропозицію надалі ставитися до Facebook не як до платформи, а як до “видавця”, з усіма наслідками щодо регулювання цієї діяльності.

Розмова з керівником найбільшої в світі соціальної мережі відбулася напередодні введення в дію в ЄС нового посиленого закону, який стосується приватних даних і має назву General Data Protection Regulation.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •