Європейські збірні учасниці Євро 2012 уникають України

Французи ризикнуть і житимуть в Донецьку

Тринадцять з шістнадцяти футбольних збірних країн-учасниць чемпіонату Європи з футболу 2012 року мешкатимуть у Польщі. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на агентство Polska Agencja Prasowa.

Збірна Англії, яка проведе всі матчі групового етапу в Україні, місцем базування обрала Краків. Англійці вирішили це ще напередодні жеребкування.

Україну, крім власної національної команди, обрали тільки збірні Франції (Донецьк) та Швеції (Конча-Заспа).

Команди групи В, які гратимуть у Харкові та Львові, також зупиняться у Польщі –  збірна Нідерландів базуватиметься у Кракові, Німеччина – у Гданську, Данія – у Колобжезі, Португалія – в Опаленіці.

Вибір тренувальних баз для команд-учасниць Євро-2012 року не став великою несподіванкою для України й зумовлений результатами жеребкування. Про це заявив голова місцевого організаційного комітету Євро-2012 Маркіян Лубківський, повідомляє Радіо Свобода.

«По-перше, в результаті жеребкування всі збірні, які спочатку найбільше цікавилися українськими тренувальними базами, потрапили на групові матчі до Польщі. Так, оселитися в Україні за умови групових ігор у наших містах планували Росія, Іспанія, Греція, Хорватія та Італія, і всі вони тепер гратимуть і, відповідно, житимуть у Польщі. По-друге, чимало команд задовго до жеребкування віддали перевагу Польщі, і їх вибір не змінився після 2 грудня», – сказав він.

«Ми не бачимо в цьому жодної трагедії. Натомість готуємося до гідного прийому армії вболівальників, які до нас завітають, адже за результатами жеребкування в Україні відбуватимуться найцікавіші матчі турніру», – зазначив директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •