Євро 2012: футболісти Англії привезуть з собою дружин та подружок

Wags перебуватимуть у Кракові

Дружинам та подружкам футболістів збірної Англії дозволено перебувати під час турніру Євро 2012 у Кракові. Саме тут буде базуватися команда з Туманного Альбіону, повідомляє газета The Daily Telegraph.

Проте з’являтися в готелі футболістів вони зможуть лише в дні після матчів.

Свого часу тренер збірної Свен-Горан Ерікссон критикував таку практику під час чемпіонату в Німеччині у 2006 році. Дівчата та жінки, яких в Британії називають словом Wags, мешкали тоді в Баден-Бадені і були помічені у нічних розвагах, які пізніше захисник збірної Ріо Фердинанд назвав “цирком”.

Wags прибудуть до Польщі на запрошення мера Кракова який обіцяє спеціальну програму перебування в місті та яка передбачає екскурсії, шопінг та відвідування музеїв, ресторанів і кафе.

Краків – велике місто в якому тисячі місць для відпочинку, отже можна сподіватися що гравці та їхні “половинки” оберуть різні ресторани і кафе, вважають у Футбольній Асоціації. Краків – не Баден-Баден, зробили висновок функціонери.

Футболістам також дозволено взяти з собою власний одяг і виходити в місто не в командних одностроях. Тренер збірної Фабіо Капелло підтримує ідею більшої свободи для гравців у вільний від тренувань час.

Мер Кракова відкидає побоювання можливих сутичок англійських фанатів з вболівальниками інших команд через те, що в Кракові будуть також базуватися збірні Італії та Голландії. “Поліція буде напоготові”, запевняє мер і додає, що вболівальники, яких очікує Польща, будуть “іншими, ніж хулігани, до яких всі звикли”.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •