Ерленд Лу критикував організацію Львівського книжкового форуму

Ерленд Лу покритикував організацію форуму у Львові

Норвезькому письменнику Ерленду Лу не сподобалася “організація” Львівського книжкового форуму.

“Норвегія одна з найбільш організованих країн в світі. Мені здається Україна трошки менше, – пожартував письменник на зустрічі із читачами в столичному PinchukArtCentre. – Коли я був у Львові на Форумі, всі люди були просто фантастичні. Але я зрозумів, що там було три конкуруючі організатори. Коли виникли певні проблеми, один дзвонив іншому. Інший дзвонив ще одному. Останній дзвонив знову першому. І нічого не відбувалось. Вони дзвонили знов і знов один одному, але проблему ніхто не вирішував”.

Лу також вразила убогість українських пенсіонерів, повідомляє сайт Буквоїд.

“Ще я помітив на вулицях, що старим людям тут не вистачає грошей на життя. З цього я зробив висновок, що у вас немає належного соціального захисту”, – зазначив він.

“Водночас я зауважив багато молодих, оптимістично налаштованих людей. Усі посміхаються – і у Львові, і у Києві. Всі дуже гарно виглядають. Тобто я вважаю, що у вас країна оптимістичної молоді, яка щось таки тримає під контролем”, – додав Е. Лу.

Найбільш яскраве враження на письменника справили акції протесту біля Печерського суду.

“Я сидів на лавочці та просто їв морозиво. Через дорогу я побачив дві групи людей. Одні були із чорними прапорами і кричали щось таке: “Тимошенко кримінальна”. А з іншого боку, здається, була опозиція. Там переважно знаходились люди похилого віку і вони здалися мені більш симпатичними і привітними”, – поділився норвезький письменник.

Ерленд Лу – автор європейських бестселерів “Під владою жінки” та “Наївно. Супер”. Минулого тижня він відвідав Львів та Київ. У столиці Е. Лу розповів, що написав нову книгу про “депресивного прем´єр-міністра”.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •