Дві години ігор на тиждень підвищують шанси отримати роботу

Дві години ігор на тиждень підвищують шанси отримати роботу

Граючи дві години на тиждень у комп’ютерні ігри, молоді люди суттєво можуть підвищити свої шанси отримати цікаву роботу.

Дослідження вчених Університету Глазго (The Glasgow University) довели, що такі ігри як Minecraft або Lara Croft допомагають молодим людям розвивати корисні навички, які цінують працедавці.

Один з авторів дослідження, викладач університету Метт Барр (Matt Barr), стверджує, що сучасні відеоігри вчать гравців мислити критично та розвивають здатність вирішувати проблеми, тобто якості, які дуже важливі для випускників, що шукають роботу.

Під час дослідження група з 16 студентів, які 14 годин протягом восьми тижнів грали у такі ігри як Borderlands 2, Minecraft та Lara Croft, показали підвищення з кількох показників порівняно із контрольною групою, а саме – кращі комунікативні здібності, кращу адаптивність до зміни ситуацій та готовність вирішувати складніші проблеми.

На переконання М. Барра, сучасні ігри вимагають від гравців швидко адаптуватися і знаходити різні шляхи вирішення завдань. Гравці краще вчаться критично мислити, а це дуже ціниться на ринку праці.

Шотландські вчені також переконані, що завдяки іграм можна “підтягнути” ті чи інші корисні навички за дуже короткий час. Аналіз результатів показав, що лише 14 годин ігор протягом 2 місяців дали помітний результат.

Оприлюднені дані значною мірою руйнують репутацію комп’ютерних ігор як середовища, що викликає хворобливу залежність.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •