Драма “Готті” з Джоном Траволтою отримала нульовий рейтинг на сайті RottenTomatoes

Драма “Готті” з Джоном Траволтою отримала нульовий рейтинг на сайті RottenTomatoes

Гангстерська драма Gotti, в якій розповідається історія сумнозвісного боса мафії Джона Готті (John Gotti), отримала на популярному сайті Rotten Tomatoes рейтинг, який дорівнює “нулю”.

Багато критиків думали, що з Джоном Траволтою в головній ролі ця стрічка приречена на успіх у глядачів і критиків.

Рейтинг стрічки "Готті"

Але зараз в сервісі рейтингу Tomatometer на сайті Rotten Tomatoes стоїть зеро.

Рейтинг Tomatometer базується на кількості рецензій критиків, які позитивно відгукнулися про певний фільм чи телепрограму, за умови, що таких рецензій буде більше п’яти.

Багато хто з відвідувачів сайту навіть не уявляли, що рейтинг Tomatometer може бути нульовим.

З 18 критиків, визнаних як “Tomato Critics”, жодний не присвятив стрічці рецензію, де б була позитивна оцінка, або фільм визнавався як “свіжий”. В той же час, рейтинг картини у глядачів сягнув рівня 82 відсотка, а середня оцінка складає 4.1 з 5 можливих. Ось що пишуть критики:

“Від може і був вбивцею, але заслуговує на краще ніж оце”, пише Брайян Таллеріко на сайті RogerEgbert.com.

“Тут немає жодної історії. Це просто набір знайомих сцен з будь-якого гангстерського кіно…”, додає Марк Дуйсік з MarkReviewsMovies.com.

“Стрічка є хаотичним набором коротких, не пов’язаних між собою сцен, які перериваються архівними кадрами, невеликою порцією нарративу і навіть моментами, де Травота “пробиває четверту стіну”, говорячи прямо в камеру”, – Франк Світек для One Guy’s Opinion.

поділитися:
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •