Дослідження: атеїсти мають якісніше сексуальне життя ніж віруючі

Релігійні погляди заважають отримувати задоволення від сексу

Атеїсти мають значно якісніше сексуальне життя ніж ті, хто вірує. Такими є результати дослідження Sex and Secularism, яке провели вчені американського університету в Канзасі (Kansas University).

Опитування більш ніж 14500 людей яке провели психологи Дарел Рей (Darrel Ray) та Аманда Браун (Amanda Brown) дає підстави вважати, що  віруючих людей мучає відчуття провини під час сексуального контакту та після нього. Це відчуття залишається протягом кількох тижнів, повідомляє газета The Daily Mail.

Як віруючі так і атеїсти визнали, що в житті займаються тими самими речами: дивляться порно, мастурбують та займаються оральним сексом, тощо.

Але релігійні люди не отримують задоволення від власного сексуального досвіду через систему поглядів що базується на вірі. Вони часто сумують з цього приводу, доживши до віку клімаксу.

Всі люди, що приймали участь у опитуванні займаються сексом приблизно з однаковою регулярністю та стали сексуально активними в одному і тому ж віці. Але віруючі оцінюють своє сексуальне життя значно нижче ніж атеїсти. Вони також постійно говорять про відчуття провини.

Найсильніше відчуття провини турбує мормонів, людей з глибоким рівнем релігійності. Їхня оцінка – 8,19 з 10. За ними їдуть Свідки Ієгови, Адвентисти Сьомого Дня та Баптисти.

Католики оцінюють рівень сексуальної провини у 6,34, а Лютерани – у 5,88. В той же час, атеїсти та аґностики мають рівень вини у 4,71 та 4, 81 відповідно.

З тих, хто виріс у дуже релігійних родинах, 22,5% кажуть, що їм було соромно займатися мастурбацією, тоді як з тих, хто виріс у менш релігійних домах тільки 5,5% соромилися цього.

Дослідники отримали дані, згідно яких діти з дуже релігійних родин часто отримують “сексуальну освіту” з порнографії, не маючи можливості говорити про це з батьками та друзями.

Виявилося також, що ті, хто з часом втрачав свої релігійні переконання та долучався до атеїстів, різко покращували свій рівень задоволення від сексуального життя.

Дослідники стверджують, що релігійні люди відчувають себе винними займаючись сексом, але це не зупиняє їх, а робить їхнє самопочуття ще гіршим.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •