Дайджест новин 10.09.2018 – Issue #50

Сьогодні у нашому ювілейному П’ятидесятому випуску дайджесту такі новини: Шведи взяли праворуч; США погрожують Гаагському суду; в Києві пограбували замміністра; Маск курить травку, поки акції падають; Серена влаштувала скандал на корті.

Дайджест новин 07.09.2018 – Issue #49

Сьогодні у нашому дайджесті такі новини: в армії для жінок не буде окремих умов; в Індії геям більше не загрожує ув’язнення; в Японії, після тайфуну – землетрус; біткоін падає; хасиди прибувають; Оскара за популярний фільм поки не буде.

Дайджест новин 05.09.2018 – Issue #47

Сьогодні у нашому дайджесті такі новини, варті вашої уваги: журналісти українського видання присягнули президенту; Клімкін попереджає про катастрофу; Колишній книжковий магазин коштує 1 трлн доларів; тайфун в Японії; в Африці оподатковують інтернет, а в Британії просять уряд наглядати за соцмережами.

Дайджест новин 04.09.2018 – Issue #46

Сьогодні у нашому дайджесті такі новини: найдавніший секрет ігрового світу розкрито; в Естонії відмито значно більше грошей, ніж думали раніше; в Іспанії буде референдум про долю Каталонії; від Макрона очікували більшого; штучні очі – новий мем; в кіно не показали американський прапор на Місяці.

Дайджест новин 03.09.2018 – Issue #45

Сьогодні у нашому дайджесті такі новини: український інтернет – в небезпеці; згорів Національний музей Бразилії; вбито ватажка “ДНР”; Автокефалію пообіцяли дати; ЄС не може домовитися з Британією; донька Манафорта міняє прізвище.