Депутати визначилися з видачею копій ліцензій фізичним особам — підприємцям

ВР врегулювала питання видачі копій лізенцій

Верховна Рада України ухвалила урядовий законопроект №8450 «Про внесення змін до Закону “Про ліцензування певних видів господарської діяльності» (щодо порядку видачі копії ліцензії).

Законодавчим актом врегульовано питання видачі копій ліцензій фізичним особам — підприємцям, які ведуть господарську діяльність у декількох місцях, повідомляє сайт DT.ua.

Зокрема, чинний закон доповнено положенням, яке передбачає, що «відокремлене місце провадження фізичною особою-підприємцем господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, — це територія, приміщення, які відповідають вимогам ліцензійних умов, знаходяться поза межами місця проживання такої особи та належать їй на праві власності або користування».

Згідно із законом, засвідчена органом ліцензування копія ліцензії видається ліцензіату — юридичній особі на кожну філію, інший відокремлений підрозділ, а ліцензіату — фізичній особі-підприємцю на кожне відокремлене місце, де відповідний ліцензіат буде провадити зазначений у ліцензії вид господарської діяльності, та підтверджує право ліцензіата на таку діяльність.

У разі припинення провадження зазначеного у ліцензії виду господарської діяльності за місцем провадження такої діяльності, на яке була видана копія ліцензії, ліцензіат зобов´язаний протягом десяти робочих днів з дати припинення повідомити про це орган ліцензування у письмовій формі. Орган ліцензування повинен внести відповідні зміни до ліцензійного реєстру не пізніше наступного робочого дня з дати надходження такого повідомлення.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •