Депутати парламенту Грузії принесли прапори України та ЄС в зал засідань

Парламент Грузії підтримує євроінтеграцію України
Парламент Грузії підтримує євроінтеграцію України

Депутати парламенту Грузії, представники партії “Єдиний національний рух”, в середу, 27 листопада, прийшли на засідання з прапорами Грузії, України і Євросоюзу, а також з шарфами в кольорах українського прапора.

Соратники колишнього президента Грузії Михеїла Саакашвілі раніше виступили з ініціативою підготувати спеціальну заяву на підтримку “європейських прагнень українського народу”. При цьому вони наполягали на тому, щоб засудити політику Росії, повідомляє сайт Новости-Грузия.

В залі засідань
В залі засідань

Після того, як представники парламентської меншості принесли настільні прапорці, голова парламенту Грузії Давид Усупашвілі попросив для себе такі ж. “Я із задоволенням поставлю ці прапори у себе, і наші думки з цього питання за політичною ознакою не розходяться”, – зазначив Усупашвілі.

На сьогоднішньому засіданні парламенту Грузії планується ухвалити документ на підтримку України, текст якого поки обговорюється. Парламентська більшість та меншість вирішують питання, яким чином відбити в документі вплив Росії.

“Ми стратегічний партнер України і, звичайно, ми підтримуємо її на шляху європейської інтеграції, і я радий, що наші позиції з меншістю сходяться в цьому питанні, хоча ми поки не дійшли згоди з самого тексту”, – заявив голова комітету з зовнішніх зв’язків Віктор Долідзе.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •