Чиновник: поховати в Києві адекватно коштує чотири тисячі гривень

Поховання в Києві коштує він 4 тисяч грн

Адекватна вартість захоронення людини в столиці складає приблизно 4 тис. грн. Про це під час прес-конференції в медіа-холі УНН повідомив перший заступник начальника Управління ритуальних послуг КМДА Дмитро Єрмолаєв.

“Кожен виходить із своїх можливостей, тому тут суб’єкти господарювання можуть надавати і дорогі послуги. Адекватна вартість захоронення людини складає в межах 4 тис. грн”, – сказав чиновник.

Він також додав, що земельна ділянка під захоронення людини на кладовищі не продається.

Як повідомляв УНН раніше, на столичних кладовищах стало на 80% менше незаконних захоронень.

Окрім того, раніше повідомлялось, що начальник Управління ритуальних послуг КМДА Борис Фролов зауважив, що перед київськими цвинтарями поставили завдання самостійно заробляти гроші. Для цього звідти заберуть приватні фірми й викорінять корупцію.

“Основне, де можна заробити законним чином – це встановлення пам’ятників, обслуговування місць поховання. Дотепер цим займалися численні приватні фірмочки, а директори цвинтарів їм потурали.

У результаті, з початку року на Південному цвинтарі ми встановили лише 18 пам’ятників на суму 173 тисячі гривень, на Лісовому – 20 на суму 159 тис. грн, на Міському – 17 (93 тисячі грн), на Байковому – 11 (114 тис.), на Північному – тільки 1 пам’ятник!”, – пожалівся чиновник.

Чиновник додав, що зараз в Києві є 28 кладовищ.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •