Чотири причини щоб розпочати власний бізнес у молодому віці

Чотири причини щоб розпочати власний бізнес у молодому віці

Коли краще розпочати свій власний бізнес? Що раніше то краще? Чи почекати і набратися життєвого досвіду і знань, попрацювавши на успішну корпорацію? Видання Entrepreneur поширило статтю Рензо Костарелла, в якій автор наводить чотири причини, щоб розпочати свій власний бізнес у молодому віці.

1. Краще зазнати провалу раніше

Нам часто кажуть, що для того, щоб досягти успіху, необхідно зазнати поразки. Так, скоріше за все, ви кілька разів зазнаєте провалів, поки досягнете дійсно значного успіху. А тому потрібно навчатися програвати і підніматися. Отже, краще пережити це у молодому віці.

У вас буде час зробити кілька помилок і лише перша буде дійсно гіркою. Далі буде простіше.

2. Вам ще немає чим ризикувати

Поки ви молоді, вам практично немає чим ризикувати. Немає власної родини, зобов’язань, боргів. І завжди поруч батьки.

Почати новий бізнес – це завжди ризик. Буде легше, якщо ви ризикнете раніше.

3. Активи на довгі роки

Якщо все вийде, ви отримаєте свій бізнес, а це – найкращий актив, який тільки можна створити власними руками.  Вкладіть в нього свої сили, час і гроші і ви отримаєте джерело доходу на все життя.

Розпочніть нарощувати свої активи так рано, які тільки буде можливість. Працюючи за зарплату ви не зможете збудувати собі надійне майбутнє.

4. Ви відчуєте смак “справжнього життя”

Аудиторії університетів та робота в штаті компанії – це середовища, в яких забагато контролю і регулювання. Ви можете там вивчити чимало корисного, але значно більше залишиться поза вашою увагою. Тому кажуть, що “життя – кращий університет”.

Розпочати свій бізнес – це найкращий спосіб дізнатися справжній “смак життя”. Тут немає керівника чи вчителя, який буде підказувати і рятувати. Вам потрібно буде керуватися власними ідеями і рішеннями, наймати людей на роботу, займатися фінансами і складати плани. Ви будете швидко вчитися з власного досвіду.

Якщо відверто, то власний бізнес розпочати ніколи не пізно. Але найкращий час для цього – поки ви ще молоді. Отже, беремося до роботи?

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •