Буревій Irene залишив Нью-Йорк із підтопленнями та незначними руйнуваннями

Нью-Йорк сьогодні

Урядовець влади Нью-Йорка, відповідальний за надзвичайні ситуації, заявив у неділю, що місто пережило найгіршу частину тропічної бурі Irene, зазнавши підтоплень частин міста і незначних руйнувань.

За словами Джозефа Бруно, низка районів Нью-Йорка підтоплена через зливу чи підвищення рівня води, повідомляє Радіо Свобода.

Раніше в неділю буревій Irene, що класифікувався як ураган, зменшив свою силу і перейшов у статус тропічної бурі, повідомив Національний центр ураганів у США. Буря вдарила по найбільшому місту США Нью-Йорку вітрами зі швидкістю понад 100 кілометрів на годину і сильними зливами.

Нью-Йорк сьогодні

У суботу мер Нью-Йорка Майкл Блумберґ оголосив про евакуацію близько 370 тисяч людей із найнижчих районів міста, яким могло загрожувати підтоплення, і розпорядися припинити роботу системи міського громадського транспорту.

Нью-Йорк сьогодні

Раніше в суботу ураган із вітрами швидкістю до 140 кілометрів на годину дістався суші в американському штаті Північна Кароліна й рушив далі на північ, у штати Вірджинія і Нью-Йорк.

Наразі повідомляють про 14 загиблих унаслідок стихії.

Американська компанія Kinetic Analysis Corp., що спеціалізується на оцінках збитків від стихійного лиха, підрахувала, що “Айрін” може завдати шкоди на загальну суму від п’яти до десяти мільярдів доларів. Повідомляється, що президент США Барак Обама перервав відпустку та особисто спостерігає за діями уряду щодо боротьби зі стихійним лихом. З Вашингтона надійшло повідомлення про автоматичне відключення АЕС неподалік столиці. Причиною називають пошкодження від буревію, повідомляє Deutsche Welle.

Як це виглядало в Нью-Йорку (відео Bloomberg):

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •