Британський Гран-прі: Фернандо Алонсо вперше переміг у сезоні 2011

Ф. Алонсо (зліва) та С. Феттель після Гран-прі Британії

Іспанець Фернандо Алонсо (Fernando Alonso) виграв Британський Гран-прі у гонках Formula One на трасі у Сильверстоуні (Silverstone). Це перша перемога пілотів команди Ferrari в сезоні 2011 року, якою команда відзначила 60 років з дня їхньої першої перемоги у королевських гонках.

Перемога стала 27-ю у кар’єрі Ф. Алонсо і він за цим показником порвінявся з видатним гонщиком Джекі Стюартом (Jackie Stewart). Вони ділять п’яту позицію у рейтингу переможців всіх часів.

Австралієць Марк Веббер (Mark Webber) стартував з поул-позишн але закінчив гонку третім, одразу після свого партнера з Red Bull Себастіана Феттеля (Sebastian Vettel), якого він намагався обійти на останніх колах, але був змушений дослухатися до команди, яка вимагала від нього залишится на третій позиції.

С. Феттель фактично вибув з боротьби за лідерство після помилки техніка на останньому піт-стопі, який довго міняв одне з коліс, через що С. Феттель втратив багато часу.

Льюїс Гемілтон (Lewis Hamilton) з McLaren на очах британьскої пубілки намагався витиснути зі свого боліда все на що той був здатен і прорвався з 10 місця на старті до четвертого на фініші, яке утримав у запеклій боротьбі з Феліпе Массою (Felipe Massa) на останньому колі.

Команда McLaren не змогла підтримати бойовий дух своїх пілотів. Спочатку на піт-стопі Дженсон Баттон (Jenson Batton) втратив колесо, яке не закріпили після заміни і зійшов з траси, а потім Л. Гемілтон був шокований повідомленням з командного містка про те, що йому може не вистачити пального до кінця, після чого він змушений був зменшити швідкість та втратив третю позицію, на які мав всі шанси.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •