Боса МВФ залишили під вартою. Суддя відмовив у звільненні під заставу

Домінік Стросс-Кан у залі суду (Кадри телеканалу BBC)

Суддя Мелісса Джексон відкинула пропозицію захисту директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана про звільнення його під заставу у 1 млн. доларів на час проведення розслідування. Відтак, Д. Стросс-Кан залишиться під вартою, повідомляє Радіо Свобода.

Кримінальний суд нью-йоркського району Мангеттен призначив дату наступного засідання у цій справі на 20 травня.

Голову МВФ Домініка Стросс-Кана заарештували в суботу ввечері, коли він перебував у салоні першого класу літака Air France, який готувався вже вилетіти до Парижа з нью-йоркского летовища імені Джона Кеннеді. Перед цим покоївка готелю, де зупинявся Д. Стросс-Кан, подала на нього скаргу, заявивши про сексуальні домагання з боку банкіра.

Адвокат Бенджамін Брафман заявив журналістам у неділю, що його клієнт буде «твердо відстоювати свою невинуватість».

Виступаючи в суді, адвокат наголосив, що Д. Стросс-Кан “не тікав” з готелю після “інциденту”, а провів ще одну зустріч перед тим, як відбути в аеропорт. За словами адвоката, голова МВФ забронював квиток на цей літак завчасно і він готовий надати відповідні документи. Д. Стросс-Кан також дзвонив пізніше і готель, тому що забув один із своїх мобільних телефонів, та повідомив, де він знаходиться, що, на думку адвоката, свідчить про те, що він не намагався “зникнути”.

Захист також підкреслив, що Д. Стросс-Кан співпрацює зі слідством.

Трістан Банон - ще одна жертва ДСК?

У понеділок французька письменниця Тристан Банон оголосила, що також готується подати позов проти Стросс-Кана – у зв’язку з сексуальними домаганнями з його боку по відношенню до неї в 2002 році.

Д. Стросс-Кана, який очолює МВФ із 2007 року, вважали можливим кандидатом від Соціалістичної партії на президентських виборах у Франції 2012 року.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •