Хакерська така на біржу Coinrail спричинила різке падіння курсу біткоіна

Хакерська атака на біржу криптовалют Coinrail з Південної Кореї, яка мала місце протягом вікенду, стала приводом для різкого падіння курсу біткоіна.

Курс біткоіна у червні 2018

У повідомленні в понеділок біржа Coinrail підтвердила факт “втручання” в неділю і втрату до 30% монет, які торгувалися на біржі.

Певні джерела оцінюють вартість вкрадених віртуальних грошей у більше ніж $37 млн.

Випадок з Coinrail, відносно невеликою біржею, різко негативно вплинув на курс біткоіна, який впав до найнижчого за останні два місяці рівня.

На біржі Bitstamp з Люксембургу, bitcoin BTC=BTSP торгувався по ціні $6,790.88, на 10.8% нижче, ніж у п’ятницю. Зараз ми спостерігаємо падіння на 65% від максимальної вартості біткоіна у середині грудня 2017 року.

Більшість інших криптовалют також втратили в ціні. За оцінкою Coinmarketcap.com, загальна вартість всього ринку криптовалют впала до $298 млрд. На початку січня 2018 року, на максимальному рівні, вона складала біля $830 млрд.

Раніше цього року ринок пережив атаку на біржу Coincheck з Японії, під час якої було викрадено цифрової валюти більше ніж на 500 млн доларів.

У грудні минулого року після двох хакерських атак закрилася південно-корейська біржа Youbit.

Біржа Coinrail була 98-ю в світі за обсягом торгівлі криптовалютами. Вона торгувала більше ніж 50 різними віртуальними монетами, згідно до інформації Coinmarketcap.com

(за матеріалами Reuters)

поділитися:
  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •